
Австралійський мільярдер через фонд BlackRock вкладе у зелені технології України $500 млн
Австралійський мільярдер Ендрю Форрест вкладе $500 млн в один із інвестиційних фондів BlackRock у розвиток зеленої енергетики в Україні. Ці кошти будуть спрямовані на післявоєнне відновлення. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма на Київському міжнародному економічному форумі у четвер, 17 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
За його словами, друга найбагатша людина Австралії публічно зобов'язалася інвестувати перші $500 млн в один із фондів, які готує зараз BlackRock.
Читайте також: Для світових фінансів настане «останній день Помпеї»
Шурма зазначив, що розмір фонду поки що складно назвати точно, але він оцінюється від $25 млрд до $100 млрд.
Статки Ендрю Форреста, який розбагатів на видобутку залізняку, оцінюється в $17,6 млрд. Форрест є засновником гірничодобувної компанії Fortescue. Мільярдер воліє інвестувати у водневі технології.
BlackRock, Inc. - Міжнародна інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Одна з найбільших інвестиційних компаній світу та найбільша у світі за розміром активів під управлінням. Розмір активів під управлінням - $10 трлн на 16 січня 2022 року
Фото: Australian
Читайте також: НКРЕКП зробила подарунок виробникам «зеленої» електроенергії
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua


