

ЗСУ знищили базу окупантів на Луганщині
На Лиманському (Кремінському) напрямку бійці Сил оборони відбили чотири атаки російських окупантів в районі села Макіївка Луганської області. Про це, серед іншого, в ранковому зведенні розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.
Тим часом Телеграм-канал «russia no context» оприлюднив відео, зняте загарбниками, про наслідки прильоту по їх базі десь на Луганщині.
Інтервент детально зняв глибоку вирву, яка залишилася після вибуху. Скільки інтервентів загинули чи були поранені, не говориться, зате вказується, що один труп викинуло на дах будинку.
Також з розмови загарбників ясно, що розташовані поруч боєприпаси не детонували тому що, від них були від’єднано підривники, а пожежі, яка також могла викликати детонацію, не сталося.
<p lang=«ru» dir=«ltr» xml:lang=«ru»>Луганская обл. (в/о), октябрь 2023 года, что-то прилетело по ребятишкам, кого-то прям на крышу выкинуло https://t.co/yFxzd8JUt1 #всрф #роа #потерьнет pic.twitter.com/hp7zW4aIu0— Necro Mancer (@666_mancer) October 8, 2023
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com