ЗСУ відбили атаки окупантів у районі 6 населених пунктів на Донбасі, - Генштаб
Бійці Сил оборони України минулої доби відбили атаки російських окупантів у районах шести населених пунктів в Донецькій області. Також ЗСУ продовжують завдавати загарбникам втрат у живій силі та техніці.
Про це 15 грудня повідомляє РБК-Україна з посиланням на оперативне зведення Генерального штабу ЗСУ.
Війська РФ продовжують зосереджувати зусилля на веденні наступальних дій у Бахмутському та Авдіївському напрямах. Також загарбники намагаються покращити тактичне становище на Куп'янському, Лиманському та Запорізькому напрямках. В інших напрямках ворог намагається стримувати дії підрозділів ЗСУ, розповіли в українському військовому командуванні.
Українські військові минулої доби відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Верхньокам'яне, Яківлівка, Соледар, Бахмут, Веселе та Мар'їнка в Донецькій області
Окупанти завдали 31 авіаційного та 8 ракетних ударів по цивільній інфраструктурі Донецької області, а також здійснили 61 обстріл із реактивних систем залпового вогню.
"Надалі існує загроза завдання окупантами авіаційних та ракетних ударів по об'єктах цивільної інфраструктури на всій території України", - наголошується у зведенні.
Ситуація з окремих напрямків:
На Волинському та Поліському напрямках – без істотних змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
На Сіверському напрямку ворог вплинув по районах Липівки та Хренівки Чернігівської області.
На Куп'янському напрямку окупанти обстріляли позиції військ ЗСУ у районах населених пунктів Червона Зоря, Червоне, Стариця, Дворічна та Новомлинськ Харківської області.
На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Макіївка, Майданчик та Краснопопівка Луганської
Читать на rbc.ua