



ЗСУ просуваються в Бахмуті і взяли в полон велику групу окупантів | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Раніше сьогодні ми вже писали, що південніше Бахмута (біля Кліщіївки) в оточення потрапила рота десантників російських окупантів. Про це повідомив боєць 24-го окремого штурмового батальйону Збройних сил України Станіслав (Осман).
Після обіду у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» він дав зрозуміти, що окупанти здалися в полон: «Ну все, орки вдало прорвали нашу оборону, зайшли в тил і поїхали до Золкіна на інтерв’ю».
Схоже, про ту саму подію написав наш інший захисник «Бахмутський Демон»: «Частина сил орків під Кліщіївкою здалася в полон годину тому. Є ще частина, яка має проблеми зі зв‘язком і про це не знає, тому їм скоро буде повідомлено і запропоновано здатися або померти».
Інший воїн, який воює на Бахмутському напрямку і веде Телеграм-канал «Передович0к» сьогодні категорично стверджує, що ЗСУ успішно наступають не лише на обох флангах Бахмута, але і в самому місті:
«Бахмут -… запеклі бої за вулиці. Але ми маємо дуже гарні успіхи — за декілька днів під наш контроль повернулось багато позицій, які орки штурмом брали тижнями. На цьому етапі по місту дуже гарні просунення, з закріпленням. І можу сказати, що це лише початок, і місто ми знаємо набагато краще, що грає на нашому боці. Орки навіть уяви не мають що їх чекає в майбутньому, в дуже скорому майбутньому…».
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com