



ЗСУ мають нові успіхи під Бахмутом | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Сили оборони продовжують обережні локальні, але вдалі штурми позицій російських окупантів на флангах Бахмута.
Про це в останньому звіті повідомив боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Передович0К»:
«В районі Берхівки маємо успіхи — зайняття позицій. Одразу працюємо по Ягідному (це все північніше Бахмута). Не даємо оркам відпочивати, та повноцінно проводити ротації свого м’яса.
В районі Кліщіївки (південніше Бахмута) йдуть бої, наші хлопці потрохи просуваються, мають успіхи, артилерія працює стабільно і дуже чітко по цілях…
Бої продовжуються на двох ділянках, намагання кацапів провести контратаки зазнали невдачі, отже зараз ховаються та моляться, щоб їх не накрили».
В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про ЧП в першій десантно-штурмовій бригаді загарбників під Бахмутом.
Після того, як поплічники побили молодшого сержанта Романа Олександровича Болдирєва, він вбив вогнем з автомата п’ятьох інтервентів і втік з місця пригоди на чорній «Ниві».
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com