



ЗСУ закріпились на лівому березі Дніпра біля Олешок | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Боєць 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав (Осман), який родом з окупованої частини Херсоннської області, ще вчора у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» написав:
«Підбадьорю вас трохи. Там вже до Олешок не далеко нашим хлопцям, мої односельчани куярять орків».
Сьогодні вперше про нашу присутність на лівому березі Дніпра у своєму звіті за минулу добу не дуже оптимістично натякнув авторитетний вітчизняний військовий експерт і укладач фронтових мап «DeepState»:
«Кацапи продовжують поливати Дачі (забудова біля Антонівського мосту на лівому березі Дніпра) артою та з авіації».
Тим часом рашисти в цілому заспокоїлися з цього приводу. Вони фактично визнали, що ЗСУ звільнили лівий берег Дніпра в цьому районі, однак справедливо зазначають, що це болотиста заплава, за яку немає особливого сенсу воювати.
Загарбники акцентуються на обороні власне Олешок, Голої Пристані та інших територій орієнтовно в двох кілометрах від Дніпра. Вони доволі спокійні, адже ЗСУ не можуть переправити через річку важку бронетехніку, яка потрібна для наступу на міста.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com