



Окупанти використовують «росу смерті» проти ЗСУ під Бахмутом | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Російські окупанти використовують проти бійців Сил оборони на Бахмутському напрямку хімічну зброю. Про це повідомляють наші захисники з передової, оприлюднивши відповідне відео.
Вони розповідають, що це високотоксичний люізит («роса смерті») шкірно-наривної дії. Під час його застосування загарбники ведуть обстріл наших позицій, щоб загнати українських бійців в окопи, де концентрація отрути вища…
Раніше про це писав офіцер ЗСУ Максим Жорин, вказуючи, що в його підрозділі вже є отруєні. Потрібно цю інформацію якомога швидше документувати і оприлюднювати на весь світ.
Нагадаємо, речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський ще 4 липня заявив, що Росія активно застосовує хімічну зброю проти українських військових. Йдеться про хімічний елемент Люїзит.
«На Бахмутському напрямку складна ситуація. Ворог все частіше застосовує хімічну зброю. Так, під час артилерійських обстрілів використовується елемент, попередньо називається, Люїзит», — розповів тоді Дмитрашківський.
За його словами, вже є постраждалі від цього хімічного елементу. Симптоми — нудота, блювання та втрата свідомості.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com