Жолдак: Если бы я не попал в искусство, я бы был или "коронованным" бандитом, или убитым
– Андрію, доброго вечора.– Добрий вечір. Привіт.– Я дуже рада тебе бачити... (звук за кадром) Це спецефекти до твого приїзду в Україну. Зустрічають усі. (Смеются.)– Ні, в мене є теорія звуків.
Ти знаєш?– Так? І про що це говорить нам, згідно із цією теорією?– Що на кожне "так" іде "ні". Тобто чорна енергія.– То була?– Так. Чорна енергія: блокування.– Тому ми сьогодні будемо говорити лише про білу енергію і дарувати нашим глядачам лише її. Щоб уся чорна пішла геть.– Так.– Пропоную тобі провести це інтерв’ю російською мовою, тому що ми виходимо в YouTube і нас будуть дивитися глядачі з різних країн. Тому, щоб вони теж зрозуміли, давай говорити російською.– Можна.
Але я скажу таку коротку... преамбулу. Моя дружина – румунка, Іоанна.
І вона вивчила українську мову. Вона говорить краще, ніж я. Вона вчила її по інтернету.
І з дітьми нашими зараз вона говорить українською, румунською і німецькою мовами. І вона російську ще не вивчила. Тому це інтерв’ю я повинен буду перекладати їй.
Розумієш? (Смеется.)– Тобі доведеться їй перекладати.– Ну це так: перше. Друге: я просто хочу сказати по-українськи і звернутися до українських глядачів, а потім перейдемо на російську мову. Я дуже радий, що з такою чарівною і талановитою Олесею маю можливість висловити свої думки.
І друге: що я дуже люблю Україну, українську молодь, у яку я вірю.Розумієш, в Мілані два роки тому я грав у театрі "Пікколо" Стрелера виставу "Три сестри": російську виставу у Фокіна. Чи три роки тому. І італійці знімали фільм про мене теж.
Вони питали про Україну теж, і я їм сказав: "Я космополіт зараз як художник. Корені українські, ясно що. Але я вважаю, що якщо ти народився монголом, то ти повинен захищати монголів.
Читать на gordonua.com



