
Закон про збільшення штрафів для водіїв передали Зеленському: що зміниться з його підписанням
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, документ передано на підпис Президенту Володимиру Зеленському. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Апарату ВР.
«Закон передано на підпис Президенту України», — йдеться у повідомленні.
Йдеться про ухвалений ВР законопроект №2695 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”.
Законом підвищуються штрафи:
• за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год — 340 грн; за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год – 1,7 тис. грн;• за керування авто напідпитку — 17 тис. грн з позбавленням права
Читать на goodnews.ua
