
За вересень українці зекономили в аптеках до 40%
Акція "Від гвинта" триває в роботизованих аптеках вже місяць. За цей час українці мали змогу зекономити до 40% на звичних товарах – медикаментах, засобах гігієни, дієтичних добавках.
Зниження цін в аптеках під брендами "Аптека АНЦ", "Благодія", "Аптека Копійка" та "Аптека Шар@" могло спонукати покупців звернути увагу на своє здоров’я. Акція зі знижками* до 40% розпочалась 1 вересня 2020 року та завершиться 15 жовтня 2020 року.
Відвідувачі, які ще не придбали товари зі знижками до 40%, ще встигають зробити покупку. З 1 вересня 2020 року аптеки знижують ціни безрецептурних препаратів – ліків від захворювань печінки, болю, геморою, нежиті, кашлю тощо.
Можна придбати медикаменти для домашньої аптечки, поки діють знижки "Від гвинта". Тим, хто
. Читать на korrespondent.net
