За добу на Донбасі відбито 16 атак ворога, у двох локаціях бої продовжуються, - ООС
За останню добу російські окупанти обстріляли 46 населених пунктів Луганської та Донецької області, використовуючи все доступне озброєння. Про це повідомив прес-центр ООС у Facebook, передає Час Пік.
Внаслідок обстрілів зруйновано та пошкоджено 68 цивільних об'єктів: 43 житлові будинки, 2 школи, будівельний ліцей, дитячий садок, швейну фабрику, залізничну станцію, будинок культури, котельню, електричну підстанцію. Загинули щонайменше 15 мирних жителів, у тому числі дві сім'ї з неповнолітніми дітьми.
Семеро людей отримали поранення. За добу було відбито 16 атак ворога, у двох локаціях бої ще продовжуються.
Військовослужбовці ООС знищили: 8 танків; 17 одиниць бойової броньованої техніки; 4 спеціальні броньовані автомобілі; 6 одиниць автомобільної техніки ворога. Крім того, підрозділи протиповітряної оборони у небі українського Донбасу збили ворожий винищувач-бомбардувальник Су-34.
Читать на vchaspik.ua