На Донбасі за добу відбито 13 атак ворога, бої продовжуються, - ООС
Росіяни обстріляли 25 населених пунктів Луганської та Донецької областей, використовуючи все доступне озброєння. Про це повідомив прес-центр ООС у Facebook, передає Час Пік. Внаслідок обстрілів було пошкоджено 73 цивільні об'єкти: 67 житлових будинків, центр безпеки громадян, підприємство "АЗОТ", меблеву та центральну збагачувальну фабрики та відділення поліції.
У Донецькій області загинуло 3 мирних мешканців, ще 3 отримали поранення. Дані по Луганській області уточнюються. "Українські захисники та захисниці зі складу угруповання Об'єднаних сил відбили сьогодні 13 атак ворога.
На 2 локаціях ще тривають бої", - йдеться у повідомленні ООС. Захисники Донбасу продовжують завдавати противнику втрат. Так, за минулу добу було знищено, 2 танки; 6 артилерійських систем; 8 бойових броньованих машин; 4 автомобілі супротивника.
Читать на vchaspik.ua