
«З урахуванням досвіду війни в Україні»: замість скорочення стратегічних ядерних озброєнь рф збирається їх посилити
. Наступного року країна-терористка хоче зосередитися на своїх ядерних силах і на створенні інфраструктури для них. Попереду робота з підвищення боєздатності ракетних частин. Про це заявив міністр оборони рф сергій шойгу в ефірі пропагандистського телеканалу «росія». Будуть побудовані об'єкти для розміщення нових ракетних систем. росія має найбільший у світі ядерний арсенал, який налічує майже 6 000 боєголовок.
«З урахуванням досвіду війни в Україні «вдосконалюється і контрбатарейна боротьба як одне з основних завдань вогневого ураження противника», — заявив терорист шойгу.
США заявляють, що попередили російське керівництво про наслідки застосування ядерної зброї. Обидві держави повинні були провести переговори в Каїрі на цьому тижні щодо майбутнього нового Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь, який діє з 2010 року й обмежує кількість стратегічних ядерних озброєнь. Однак незадовго до засідання росія скасувала свою участь, звинувативши США в антиросійській поведінці та намаганні маніпулювати договором на свою користь. Передбачалося, що на консультаціях йтиметься про відновлення взаємних інспекцій ядерних арсеналів, які були перервані у 2020 році через пандемію коронавірусу. Вони є частиною Договору про новий союз, укладеного у 2011 році. У ньому обидві держави зобов'язуються обмежити кількість міжконтинентальних балістичних ракет, ракет підводних човнів і бойових літаків, які можуть бути озброєні ядерною зброєю. Термін дії договору закінчується у 2026 році.
Як раніше повідомляли «ФАКТИ», Співробітники Байдена визначили, що путін застосує хімічну зброю, перш ніж вдатися до ядерної.
16
Читайте нас у, та
Читать на fakty.ua
