

Яценюк: После освобождения Херсона ВСУ Путин должен застрелиться
Интервью на русском языке читайте позже– Добрий вечір, шановні друзі. У нас сьогодні прямий ефір із двічі прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Як українці в Херсоні дочекалися Збройних сил України, так і я дочекався стриму з Арсенієм Петровичем. Арсенію Петровичу, я вас вітаю.– Дмитре Іллічу, у вас така файна, прекрасна, джерельна українська...– Так.– Я вам хочу сказати, що ви повинні пишатися тим, як ви гарно розмовляєте українською мовою.– То я й пишаюся.– Ну я вами пишаюся, Дмитре Іллічу.– (Сміється). Дякую. Арсенію Петровичу, почнемо, мабуть, з емоцій. Тому що вчора наші війська зайшли вже до Херсона. Це величезний успіх. І українці зі сльозами на очах зустрічають нашу армію. Люди в тилу, за кордоном плачуть, коли переглядають ці кадри. Взагалі я себе спіймав на тому, що я плакав, коли дивився, як люди на центральній площі Херсона зустрічають Збройні сили України. Яку у вас ця подія викликала емоцію?– Знаєте, я побачив кадри, які показував американський CNN сьогодні – як українці зустрічали наші Збройні сили.
І я – знаєте, чим був вражений? Я був вражений тим, яка емоція. Це ж скільки люди натерпілися і як люди очікували, і як люди сподівалися, як люди вірили – вірили в те, що Україна своїх не кине, що Україна буде боротися і виборе свою територію...Розумієте, воно складно. Треба чесно сказати: відчуття наших українців, які були в російському полоні, можна зрозуміти тільки тим людям, які там були – у російському полоні.
Але те, що на лицях... Знаєте, така енергія якась неймовірна... Це заслуговує не просто на повагу.До речі, знаєте що, Дмитре Іллічу? Це найкраща відповідь не тільки так званому російському народу, але й усьому світу.
Читать на gordonua.com
