Ворог стрімко втрачає свої позиції в Білогорівці, російські війська відступають
Російські окупаційні війська стрімко втрачають свої позиції в Білогорівці та вимушені відступати на нові позиції. Продовжується штурм російськими військами українських позицій під Бахмутом та під Авдіївкою.
Повідомляє Час Пік, ґрунтуючись на інформації ресурсу "Deepstatemap". Так, на Бахмутському напрямку ворог відновив спроби прорватися в приватний сектор Бахмута, в результаті цих атак втрачено позиції біля АЗС та в районі Сініата.
Ситуація після боїв на ділянці Соледар-Яковлівка поки що точно невідома. Бої в районі Кліщіївки та в Опитному тривають.
Під Білогорівкою українські війська успішно штурмували позиції росіян та відсунули їх від населеного пункту. На Авдіївському напрямку російські війська не припиняють спроби штурму в районі Красногорівки та Кам'янки.
Але ЗСУ відбивають всі атаки росіян на цьому напрямку. Нагадаємо, що ЗСУ нещодавно та створили небезпечну ситуацію для російських окупантів у Кремінній. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua