
В «Укренерго» заявили про збільшення обсягів генерації електроенергії
Українські електростанції збільшили обсяги виробництва електроенергії, проте дефіцит потужності в системі все ще залишається високим. Про це у вівторок, 27 грудня, повідомили у НЕК «Укренерго».
У компанії зазначили, що енергосистема України потребує значних ресурсів та часу на відновлення, адже раніше вона пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА російських окупантів.
Читайте також: У Києві трохи покращала ситуація зі світлом
«Після аварійно-відновлювальних робіт включено в мережу блок на одній із теплових електростанцій, яка постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак. Втім, наявної потужності в системі все одно замало, щоб задовольнити усі потреби споживачів у країні», – заявили в компанії.
За інформацією, яку оприлюднив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський, станом на вечір 26 грудня близько 9 мільйонів осіб в Україні було відключено від електроенергії.
Фото: fbc.ua
Читайте також: В Україні знайшли інженерне рішення для подолання блекауту
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua