

В окупованому Криму стався вибух та пожежа на нафтобазі (ФОТО, ВІДЕО)
О 6:00 у середу, 31 серпня, у тимчасово окупованому Криму у важливому транспортному вузлі на трасі Джанкой-Сімферополь спалахнула потужна пожежа. Незважаючи на спроби окупаційної влади видати пожежу за "побутове загоряння складу", чорні клуби диму свідчать про горіння нафтопродукту. За непідтвердженою інформацією, горить нафтобаза. Про це повідомляє низка tg-каналів, які публікують фото та відео з місця події.На місце займання прибули пожежники.
Нагадаємо, що у Криму після атак безпілотників заборонили обговорювати у ЗМІ подробиці інцидентів, пов'язаних із військовою інфраструктурою.
Читайте також: В Україні готуються до евакуації мешканців Криму
Зазначимо, що першою серйозною атакою ЗСУ на окупований Крим був ракетний удар по військовому аеродрому «Саки» у Новофедорівці 9 серпня та вибух на складах з технікою та боєприпасами у Джанкої 16 серпня.
Також 18 серпня, ймовірно, горіла нафтобаза у селищі Міжводне на північному заході Криму.
Фото: tg-канал Україна зараз
Читайте також: Російські окупанти повідомляють про вибухи у Севастополі
Читать на lenta.ua
