
В ISW назвали причину масового використання РФ дронів-камікадзе
"У ніч з 29 на 30 грудня російські сили атакували Київ за допомогою безпілотників іранського виробництва, що є продовженням атак безпілотників, що почастішали в Україні. Командування ВПС України заявило, що в ніч з 29 на 30 грудня російські війська запустили 16 безпілотників "Шахед-131" і "-136" по об'єктах в Україні і що всі вони були збиті українськими засобами ППО", - нагадали в ISW.Рашисти запустили по Києву сім дронів. Всі ці атаки безпілотниками послідували після масованого ракетного удару 29 грудня, коли РФ також використовувала 23 "Шахеда".
"Використання російськими військовими 39 безпілотників за останні два дні, використання ними 30 безпілотників Shahed 131 і -136 в ніч з 18 на 19 грудня, і використання ним 13 безпілотників "Шахед" 14 грудня являє собою значне збільшення недавнього використання цих систем в Україні. 10 грудня в ISW повідомляли, що почастішання атак російських безпілотників може вказувати на те, що російські сили накопичили більше безпілотників іранського виробництва після тритижневого періоду (з 17 листопада по 7 грудня), коли вони не використовували, або що Росія отримала або очікувала отримати нова партія дронів з Ірану", - зазначили аналітики..
Читайте також: У ЗСУ пояснили, чому окупанти запускають дрони-камікадзе вночі
РФ збільшила темпи атак безпілотниками, щоб продовжити атакувати критично важливу інфраструктуру України. Однак агресор використовує дрони не просто так. Як відзначили експерти, на тлі виснаження запасів ракет, рашисти все частіше намагаються наносити удари "Шахедами". Однак це у них навряд чи виходить.
"Українські ППО нещодавно довели свою високу ефективність у знищенні безпілотників "Шахед", а використання цих систем російськими військовими для атак на цивільні об'єкти в
Читать на lenta.ua
