Уряди України та Польщі підписали низку двосторонніх документів
Сьогодні в Києві відбулося відкриття українсько-польських міжурядових консультацій за участі Президента України Володимира Зеленського та Прем’єра Польщі Матеуша Моравецького. За підсумками зустрічі було укладено низку двосторонніх документів, повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Час Пік. Було підписано: Меморандум про створення спільної української-польсько постійно діючої комісії по налагодженню кооперації між польськими та українськими суб’єктами господарювання.
Ця комісія підготує рекомендації щодо формату створення Українсько-польського спільного підприємства з виготовлення зброї та військової техніки. Це виведе нашу оборонну та військову співпрацю на новий рівень і дозволить створювати сучасні види оборонної зброї. Спільна декларація Міністерства розвитку громад та територій України та Міністерства фондів та регіональної політики Республіки Польща.
Польща допоможе у питанні розвитку українських громад, як невід’ємної складової плану відновлення. Меморандум про наміри співробітництва в сфері енергетики. Наші країни погодилися щодо необхідності збільшення транскордонної торгівлі електроенергією та відновлення лінії електропередач Хмельницька АЕС — Жешув.
Спільна декларація Міністрів внутрішніх справ України та Республіки Польща. Меморандум про співпрацю в галузі національної пам’яті. Меморандум про взаєморозуміння в галузі захисту довкілля.
Читать на vchaspik.ua