Уникнути було неможливо: У Херсоні підірвали будівлю управління поліції
Сапери у звільненому Херсоні змушені були підірвати одну із будівель обласного управління поліції, оскільки інакше її не вдавалося розмінувати. Про це повідомив у Facebook голова Нацполіції Ігор Клименко, передає Час Пік.
"Раніше це була одна з будівель Головного управління поліції Херсонської області. А сьогодні вона стала купою каміння", - написав Клименко.
За його словами, російські окупанти замаскували вибухівку у приміщенні та іншого безпечного способу розмінувати його не було. "Завдяки кмітливості та вправності наших вибухотехніків ніхто не постраждав.
Це головне. А стіни відбудуємо", - пише Клименко.
За його даними, поліцейські сапери після деокупації Херсона вже обстежили понад 400 га та вивезли понад 4000 вибухонебезпечних предметів. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua

