Укренерго запроваджує графіки відключення по всій Україні | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
У зв’язку з пошкодженням обладнання магістральної мережі енергосистеми Укренерго запроваджує з 17:00 графіки аварійного відключення електропостачання для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України.
«Через ракетні атаки терористів РФ пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми відразу в кількох регіонах. Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян», – йдеться у повідомленні компанії увечері у понеділок, 31 жовтня.
Наголошується, що такі заходи дозволять енергетикам швидше відновити пошкоджені об’єкти та тримати систему збалансованою.
«Укренерго разом із операторами розподільчих мереж робить все можливе для того, щоб відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру у найкоротші терміни. Ремонтні бригади працюють цілодобово», – зазначили у компанії.
Українців вкотре попросили максимально економно використовувати електроенергію.
«Просимо українців про розуміння та допомогу. Питання собі «Що я можу вимкнути» і виключення зайвого – це допомога нам на енергетичному фронті», – наголосили в Укренерго.
Нагадаємо, українські військові знищили 44 із понад 50 ракет, випущених сьогодні російськими агресорами.
Через пошкодження енергетичної інфраструктури вранці у семи областях запровадили аварійні відключення електрики.
Україна отримає обладнання від 12 країн для поновлення енергосистеми України, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у понеділок, 31 жовтня.
Зокрема, обладнання нададуть уряди та компанії Ізраїлю, Іспанії, Італії, Литви, Німеччини, Північної Македонії, Польщі, Республіки Корея, Словаччини, Словенії, Фінляндії та Франції.
«Загалом йдеться про 954 одиниці
Читать на real-vin.com