Українські воїни успішно стримують армію РФ, яка зосередилася на захопленні Сєвєродонецька: зведення Генштабу ЗСУ
Вранці 24 лютого 2022 року РФ нанесла ракетні удари по території України та розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Розпочалася сто п'ята доба героїчного протистояння Української нації російському військовому вторгненню. Генеральний штаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію станом на 06:00 08.06.2022 з російського вторгнення, передає Час Пік.
На Волинському та Поліському напрямках, за планом проведення перевірки, до 11 червня 2022 року в збройних силах республіки Білорусь відпрацьовуються питання створення ударних угруповань на одному з напрямків та перевірка готовності транспортної інфраструктури до перевезення підрозділів. На Сіверському напрямку підрозділи противника продовжують демонстраційні заходи з метою сковування дій підрозділів Сил оборони. На Харківському напрямку основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.
З метою недопущення просування наших військ продовжує мінування місцевості. На Слов’янському напрямку противник веде штурмові дії з метою покращення тактичного положення. Для недопущення проведення контрнаступу наших військ проводить інженерне обладнання вогневих позицій в районі населеного пункту Ізюм.
На Лиманському напрямку противник здійснив спробу розвідки боєм у напрямку населеного пункту Райгородок, успіху не мав, відійшов. На Сєвєродонецькому напрямку наші воїни успішно стримують штурм в місті Сєверодонецьк, бойові дії тривають. В районі населеного пункту Тошківка наступ противника успіху не мав.
Ворог також намагався просунутися на напрямку населеного пункту Устинівка, але українські захисники відкинули окупантів. На Бахмутському напрямку противник збільшив інтенсивність застосування оперативно-тактичної та армійської авіації. Вів обстріли позицій наших підрозділів із
. Читать на vchaspik.ua