
Українські військові звільнили вже 44 населені пункти на Херсонщині, - ОВА
Українські військові звільнили на Херсонщині вже 44 населені пункти. Ситуація у регіоні продовжує залишатися напруженою.
Про це заявив в.о. начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій під час онлайн-прес-конференції для херсонських журналістів, організованої Центром журналістських розслідувань, передає Час Пік з посиланням на "Укрінформ".
"Є території, населені пункти, які звільнені. Я спираюся виключно на офіційні дані, погоджені з Генеральним штабом, це 44 населені пункти", - сказав Бутрій.
Йдеться про населені пункти у Великоолександрівській територіальній громаді, Кочубеївській, Нововоронцовці. Водночас, за словами Бутрія, ситуація в регіоні залишається напруженою, якою вона була з перших днів війни.
Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі сталася У міськраді зазначили, що пожежа виникла не випадково - це справа рук сил спротиву. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua