
Українські військові збили ще чотири російських вертольоти й взяли перших полонених
Збройні сили України (ЗСУ) збили ще чотири вертольоти російських ворогів. З-поміж них три вертольоти збила ППО України біля аеропорту Гостомель й один вертоліт (Ка-52) збитий над Межигір'ям у Київській області. Про це повідомив Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у своєму Telegram-каналі.
Також повідомляється, що військові 93-ої Окремої механізованої бригади ЗСУ взяли в полон кількох російських окупантів з 91701 Ямпольского мотострелкового полку.
Крім цього, нещодавно під Гостомелем поліція Київської області захопили першого російського диверсанта.
@material: https://thepage.ua/ua/news/zsu-spalilo-4-rosijskih-tanki-j-znishili-50-okupantiv
Контекст. Сьогодні, 24 лютого о 4 ранку, президент РФ Володимир Путін оголосив про старт воєнної операції проти України. Причиною послужило звернення ватажків так званих ЛДНР Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника, у яких вони просили його захисти самопроголошені республіки від «воєнної агресії» з боку української держави.
У Краматорському районі знищено 6-й літак РФ
Читать на thepage.ua

