Українські десантники знищили російського «Змія Горинича» (ВІДЕО)
Установку прозвали "Змієм Гориничем" за характерний вогняний вал, який вона створює перед собою. Незважаючи на те, що ця техніка призначена для проходу в мінних полях, останнім часом ворог застосовує її для штурму позицій, скидаючи на українські укріплення півтори тонни вибухової речовини за один залп, повідомляє Генштаб ЗСУ.УР-77 "Метеорит" виготовляється з 1977 року. Установка складається з базової гусеничної машини, створеної на базі самохідної гаубиці 2С1 "Гвоздика", пускової установки та боєкомплекту з двох зарядів розмінування.
Фото та відео: Генштаб ЗСУ.
Читайте також: ЗСУ знищили кілька районів скупчення озброєння та техніки окупантів - Генштаб
Читайте також: У Чернігові внаслідок вибуху ворожого дрону постраждали кілька людей
Євген Медведєв
Читать на lenta.ua
