

У звільненому селі на Миколаївщині виявлено чергову рашистську катівню
У звільненому від рашистських окупантів селищі Олександрівка Миколаївській області правоохоронці виявили чергову катівню.
Про це повідомляє Офісу генерального прокурора
“Прокурори Миколаївської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни встановили місцезнаходження катівні російських загарбників у с. Олександрівка (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України)”, — йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора.
За даними слідства, на території одного з домоволодінь селища представники т. зв. Росії незаконно утримували та жорстоко катували місцевих жителів, які відмовилися співпрацювати з ворогом.
Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили низку речових доказів.
У Службі безпеки України додали, що встановили, що рашистські окупанти намагалися “вибити” з громадян адреси перебування українських патріотів, зокрема учасників руху опору.
Зокрема, потерпілих душили поліетиленовими пакетами, били важкими предметами та застосовували електрошокер. Знаряддя, яким загарбники здійснювали тортури, правоохоронці виявили під час огляду катівні.
Також вони встановили особи українських громадян, яких загарбники протягом місяця незаконно утримували й катували.
Слідчо-оперативні дії для ідентифікації рашистських військових, причетних до воєнних злочинів, тривають.
До слова, у деокупованому селищі Високопілля на півночі Херсонської області поліціянти 4 листопада виявили тіла трьох мирних жителів зі слідами насильницької смерті.
Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.
По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська московитів перейшли кордон під Харковом, Києвом, Херсоном,
Читать на rupor.info