У Житомирі частково відновлено електропостачання після ранкового ракетного удару
Вранці 18 жовтня російська армія завдала ракетного удару по енергетичному об'єкту у і. Місто залишилося без світла. Наразі електропостачання частково відновлено.
Про це повідомив мер а Сергій Сухомлин у Facebook, передає Час Пік. "Частина міста вже зі світлом. Відновлювальні роботи продовжуються.
Електрики працюватимуть і вночі. Ставимося з розумінням. РЕМ і Обленерго роблять все від них залежне.
Електротранспорт. Тут важче. Запуск тягових підстанцій дасть велике навантаження на мережу.
Поки що - прораховуємо варіанти. Остаточне рішення ухвалюватиметься вночі", - написав Сухомлин. За його словами, електротранспорт зранку навряд чи вийде на маршрути.
Водночас буде збільшено кількість комунальних автобусів. "І, головне, економитимемо! Від кожного з нас залежить використаний кіловат. Нам потрібна Перемога! Тому вчимося споживати менше електроенергії", - зазначив мер.
Читать на vchaspik.ua
