У Польщі кількість постраждалих у ДТП зросла до 36
У Польщі 2 липня сталася аварія за участю пасажирського автобуса з України, який прямував з Тернополя до Варшави. У результаті ДТП травми отримали 36 українців. Про це повідомляє в регіоні, а також генконсульство України в Польщі, передає .
Аварія трапилась поблизу міста Богуславіце Сілезького воєводства. Спершу була інформація, що 16 українців отримали травми, а 10 – госпіталізували. Однак згодом кількість постраждалих зросла до 36.
Водій українського автобуса отримав серйозні травми і перебуває в лікарні. Загалом в автобусі перебували приблизно 40 людей. Окрім українців, постраждали двоє водіїв вантажівок.
Загалом госпіталізували 23 людей. Стан чотирьох найбільш травмованих людей серйозний, але стабільний. Їхньому життю нічого не
. Читать на 1k.com.ua