П’яний українець погрожував підірвати виборчу дільницю в Польщі
У Польщі громадянин України, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, погрожував замінувати виборчу дільницю в Слупьє Конецькій Свєнтокшиського воєводства. Про це повідомляє з посиланням на Польське агентство друку.
Повідомляється, що вдень на номер 112 зателефонував 46-річний українець і заявив, що якщо до нього не приїде дільничний поліцейський, він закладе бомбу на виборчій дільниці. Правоохоронці затримали порушника спокою, в його крові виявилося три проміле алкоголю.
Експерти обстежили квартиру українця і територію навколо виборчої дільниці. Загроза вибуху виявилася помилковою.
Згідно із законом чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі. Раніше у Варшаві затримали шістьох українців, яких підозрюють в крадіжці
. Читать на 1k.com.ua