У ПК Хіміків у Сєвєродонецьку накрили росіян, - Гайдай
У Сєвєродонецьку точаться вуличні бої. З росіянами, які зібралися на нараду у ПК Хіміків, сталася "неприємність". Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів у телеефірі про ситуацію в регіоні, передає Час Пік.
Він зазначив, що . Інформація перевіряється. Вночі загарбники намагалися прорвати нашу оборону в Тошківці, бої тривають, найважча ситуація саме там.
Ситуація в Сєвєродонецьку поки не змінюється, йдуть вуличні бої, окупанти контролюють більшу частину міста. Гайдай повідомив, що росіяни невдало намагалися провести нараду у ПК Хіміків. "Щось там нахімічили, почали там гинути.
Зараз ще детальної інформації в нас немає, але знаємо, що навіть у вікна їм залітали гранати і снаряди. Потім, можливо, буде детальна інформація і зможемо сказати, хто саме в них там загинув", - сказав Гайдай. Очільник області зазначив, що загрози оточення наших військ на Луганщині немає.
Окупанти не контролюють трасу Лисичанськ-Бахмут, але обстрілюють. Цією дорогою користуватися майже неможливо, підвезення гуманітарних вантажів та евакуація людей з Лисичанська здійснюються іншим шляхом. Гайдай зазначив, що 12 червня, у день Росії, може бути посилення обстрілів та збільшення кількості атак.
Читать на vchaspik.ua