Сєвєродонецьк стоїть. Тривають важкі бої: ситуація у місті та регіоні на ранок 14 червня
Російські загарбники зруйнували всі мости, які ведуть до обласного центру, але так і не змогли повністю захопити Сєвєродонецьк. Частина міста лишається під українським контролем. Окупанти масово гинуть у боях на вулицях Сєвєродонецька, але російське командування продовжує підвозити "гарматне м'ясо".
У Сєвєродонецьку зараз гаряче. Російські окупанти постійно штурмують та обстрілюють місто та українські позиції. Головна ціль російських вояк сьогодні - Сєвєродонецька промзона.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляє Час Пік. На Сєвєродонецькому напрямку противник посилив угруповання за рахунок переміщення до Кремінної – Рубіжне до двох батальйонних тактичних груп. За підтримки артилерії ворог веде штурмові дії у Сєвєродонецьку та намагається закріпитися у центральній частині міста.
Російські окупанти ведуть масований обстріл Сєвєродонецької промзони - б'ють по "Азоту" та "Склопластику". У бомбосховищах "Азоту" ховаються від обстрілів понад 500 цивільних. Дістається й сусіднім населеним пунктам.
Напередодні окупанти сильно обстріляли Борівське, Синецький, Павлоград, Лисичанськ, Новодружеськ та Гірське. Ворожий наступ у Метьолкіному провалився. Минулої доби по області внаслідок обстрілів пошкоджено близько 50 будівель.
Читать на vchaspik.ua