У Львівській області засудженим додали строки за втечу та замах на вбивство поліцейського
У Львівській області визнав двох чоловіків винними у втечі з-під варти. Про це редакція дізналася з вироку Миколаївського райсуду.Засуджені відбували тюремне покарання у Миколаївській виправній колонії №50. У 2019-му були переведені до дільниці соціальної реабілітації і залучалися до праці — догляду за плодовими деревами на виробничому об’єкті ТзОВ «Львівський сад».
Скориставшись відсутністю нагляду, двоє арештантів втекли, пошкодивши металеву сітку, яка огороджує територію. Чоловіки переночували у закинутому будинку, де підібрали два ножі. Наступного дня вони вирушили до міста Жидачева, по дорозі розпитуючи дорогу в перехожих.На ґрунтовій дорозі поблизу пішохідного моста через річку Стрий утікачам зустрівся незнайомець.
Пізніше з’ясувалося, що це був поліцейський. Ще вранці місцева поліція отримала орієнтування на втечу двох засуджених. Тому чоловік став розпитувати їх, хто вони такі.
А потім нібито попросив пройти з ним у відділок поліції і водночас встиг подзвонити туди і сказати, що зустрів двох підозрілих осіб.Далі один із утікачів вихопив ножа і штрикнув поліцейського в груди. Чоловіки, борючись, упали на землю. За мить під’їхав наряд поліції, який провів затримання.
У підсумку утікачів звинуватили у втечі з-під варти, а також у замаху на вбивство поліцейського. За версією слідства, другий чоловік, побачивши сутичку, допомагав товаришеві, відтискаючи пальці потерпілого від леза, щоб ніж увійшов глибше.Обидва визнали обвинувачення за першим пунктом, кажучи, що втекли через психологічний та фізичний тиск інших засуджених. Однак заперечували, що хотіли вбити правоохоронця.
Читать на 368.media