
У КМДА порадили киянам припинити користуватися ліфтами
Мешканцям Києва дали рекомендацію відмовитися від користування ліфтами у період стабілізаційних відключень електроенергії у будинку. Такий заклик міститься у Telegram КМДА.
"Оскільки можливі відхилення від графіків, варто планувати свій час так, щоб перестати користуватися ліфтами за 30-40 хвилин до початку відключення", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Рекомендації щодо придбання свічок на випадок відключення світла – які горять довше, а які можуть бути небезпечними
З графіками відключень можна ознайомитися на сайті ДПЕК.
У Департаменті муніципальної безпеки зазначили, що через аварійні та стабілізаційні відключення електропостачання в Києві збільшилася кількість викликів на деблокування дверей ліфтової кабіни.
«По приїзді аварійної бригади чітко дотримуйтесь усіх її інструкцій», – порадили у КМДА.
Фото: lift-lms
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua