У Києві з 1 вересня очно навчатимуться 138 тис. дітей – КМДА
У Києві з 1 вересня на очне навчання у школи вийдуть 138 тисяч школярів. За даними КМДА, саме стільки заяв надійшло від батьків зі згодою на офлайн формат.
Офлайн чи онлайн: як навчатимуться діти в Україні
За підрахунками, нині у столиці перебуває майже 180 тисяч дітей шкільного віку. Київські школи з укриттями готові одночасно прийняти 145 тис.осіб
В КМДА нагадали, що батьки можуть за бажанням змінити форму навчання для своїх дітей впродовж навчального року. Учні, які ходять до шкіл, що не мають укриттів, мають змогу перевестися до іншого навчального закладу за умови наявності там місць.
Онлайн чи офлайн. Як навчатимуться діти у школах в різних регіонах України
Контекст. Нагадаємо: освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що учителів не змушуватимуть проводити уроки в підвалах під час повітряної тривоги.
Читать на thepage.ua
