У Києві екстрені відключення світла триватимуть усю зиму
"Ми пам'ятаємо останні обстріли, важко було відновлювати але цілодобові роботи енергетиків забезпечила нам ту ситуацію в якій ми зараз знаходимося. Відповідні роботи продовжуються", - сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляє телеканал "Київ".Вихідні є специфічними днями, зменшується навантаження, менше споживання, ніж у будні.
"Ситуація не проста та ми бачимо це у будні дні, продовжуються обмеження, продовжуються відключення, вони не є плановими а більшою мірою екстреними. В таких реаліях ми будемо жити всю зиму, треба це розуміти. Ми максимально намагаємося зробити так щоб мешканцям було комфортно але все залежить не тільки від енергетиків", - підкреслив заступник голови КМДА.
Читайте також: У ЗСУ назвали головну ціль ракетних ударів Росії
Фото: Фокус.
Читайте також: У Києві трохи покращала ситуація зі світлом
Євген Медведєв
Читать на lenta.ua