У Херсоні готується "жест доброї волі"? Яких "непростих рішень" чекати від окупантів
Російським окупантам, ймовірно, доведеться здійснити "жест доброї волі" в Херсонській області та тим підрозділам, що залишилися, відійти на лівий берег Дніпра.
Про це в коментарі РБК-Україна розповів політичний консультант, керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат Олександр Мусієнко.
"Так, можливо це і мається на увазі ("жест доброї волі", - ред..), це чіткий посил Суровікіна (Сергій, новий командувач російської армії в Україні, - ред.) я думаю, він мав на увазі, що дійсно доведеться, можливо, відходити решткам тих груп, які є, на лівий берег. До того ж ймовірно, одна з причин, по якій перекинули десант на правий берег - це забезпечувати, наскільки це можливо, відхід бойових груп. Тому що це якраз дії десанту - зокрема, забезпечувати відхід. Тому так, такий сценарій може бути", - вважає він.
Мусієнко нагадав, зокрема заяви Суровікіна про те, що нібито НАТО і Захід тиснуть на Україну, щоб якомога швидше звільнити Херсон, не рахуючись з втратами і так далі.
"Він все говорить навпаки, насправді The New York Times ще кілька тижнів тому публікувало статтю, в якій написано, що Путін тисне на російські війська стояли до останнього і за будь-яку ціну тримали Херсон. Що ми в принципі і бачимо, дійсно складається така ситуація, що ті війська, які є, вони за будь-яку ціну намагаються утримати. Попри те, що для них ситуація несприятлива і погана, але вони дійсно ведуть бої. Вони постійно тримають в напрузі. А що стосується колаборантів, зрадників, різних представників спецслужб і так далі в окупаційній владі, ну так, є інформація, що вони свої сім’ї повивозили і самі не проти поїхати безпосередньо на лівий берег", - додав політконсультант.
При цьому, за словами експерта, заяви Суровікіна про те, що прийдеться приймати
Читать на rbc.ua

