Спорт повертається: на луцькому «Авангарді» тренуються легкоатлети
На луцькому «Авангарді» знову вирує спортивне життя. Серед тих спортсменів, які нині мають право повноцінно тренуватися, – і українські легкоатлети, які посилено надолужують втрачене.
Щодня на бігові доріжки спортивної арени повертаються до тренувань представники королеви спорту – легкої атлетики. Серед них – волинський спринтер Ерік Костриця, який на початку року став переможцем чемпіонату України в приміщенні на дистанції 60 метрів.
«Після карантину ми нарешті вийшли на стадіон, тепер тренуємося на доріжках. Чекаємо наступних стартів… У серпні уже можуть бути змагання, ми потроху готуємося», – розповідає чемпіон України з бігу.
Крім волинських спортсменів, вже традиційно на зборах у Луцьку й гості з інших областей. Серед таких – Данило
. Читать на 1k.com.ua