
Ситуація з АЕС в Україні стає дедалі тривожнішою, - глава МАГАТЕ
Ситуація з атомними електростанціями в Україні стає все більш тривожною, оскільки цього тижня вперше всі АЕС одночасно втратили зовнішнє живлення.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави МАГАТЕ Рафаеля Гроссі.
"Повна та одночасна втрата зовнішнього електропостачання українськими АЕС демонструє, що ситуація з ядерною безпекою в країні стає все більш нестабільною", - заявив Гроссі.
My statement on the situation and recent developments at nuclear power plants in #Ukraine, part 1 of 2. pic.twitter.com/nVD4yYQZEA
Глава Міжнародного агентства з атомної енергії підкреслює, що це складна та потенційно небезпечна ситуація.
На сьогоднішній день половина атомної генерації України вже працює.
Нагадаємо, що усі енергоблоки Південноукраїнської АЕС у Миколаївській області аварійно зупинені. Причиною цього є руйнуванням електромереж.
Також 23 листопада, через російські ракетні удари від української електромережі відключилися Рівненська та Хмельницька АЕС.
Перший блок Хмельницької атомної електростанції вчора, 24 листопада, енергетики підключили до електромережі України.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Читать на rbc.ua