"Шумно, прямо в трубку було чути": Жителі Рубіжного розповіли про ситуацію в місті
Місто Рубіжне Луганської області після вторгнення російської армії практично зруйноване. Жителі міста живуть у розбитих будинках без світла та води.
Звуки вибухів у Рубіжному чути навіть співрозмовникам телефоном. Про це повідомляють жителі міста, які евакуювалися в безпечні райони України, і змогли зв'язатися з рідними та знайомими в Рубіжному, передає Час Пік.
"Щойно розмовляла з Рубіжним, у місті шумно - прямий у трубку було чути, але це виходи. Води й світла немає", - пишуть у мережі.
Також повідомляють, що "села Червонопопівки у Кремінському районі більше немає". Підтвердити або спростувати інформацію на сьогодні неможливо.
Час Пік продовжує стежити за ситуацією в регіоні. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
