"Шумно", давно такого не було": Жителі Сєвєродонецька повідомляють, що від вібрації плівка на вікнах рветься
У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганській області ситуація залишається критичною. Місцеві жителі повідомляють, що у місті стало дуже галасливо "давно такого не було".
Про це повідомляє Telegram-канал "Донбас оперативний", передає Час Пік. За словами місцевих жителів, у місті звуки вибухів люди чують з ночі до вечора.
"У місті чути "прильоти" та "відльоти", - пишуть очевидці. Пишуть, що завжди були чутні вибухи, але "такого давно не було".
"Від вібрації на вікнах навіть плівка рветься", - повідомляють у мережі. Варто зазначити, що підтвердити або спростувати інформацію із соціальних мереж на сьогодні неможливо.
Час Пік продовжує стежити за ситуацією в регіоні. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua