Навіть рами у під'їздах розібрали: жителі Сєвєродонецька про ситуацію у місті
В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області важко знайти будівлі, які не постраждали від обстрілу окупантів. Комунікації у місті є, але не скрізь. Про це пишуть мешканці міста у місцевих пабліках, передає Час Пік.
Жителі міста повідомляють, що світло, газ, вода є, але не у всіх районах. Багато хто виїжджає до найближчих міст, щоб попратися чи прийняти душ. "Гуманітарку дають, але щоб попратися чи прийняти душ ми виїжджаємо до Новопскова", - пишуть сєвєродончани.
Також повідомляють, що у будинках дуже сиро та холодно. "Не знаю у кого як, але у мене на Гвардійському в будинку немає світла, газу, води. Вікон теж немає.
Навіть рами у під'їздах розібрали, мабуть, на дрова, - пишуть у місцевих пабліках очевидці. Варто зазначити, що підтвердити або спростувати інформацію на сьогодні неможливо. Час Пік продовжує стежити за ситуацією в регіоні.
Читать на vchaspik.ua