У Сєвєродонецьку склалася критична ситуація для життя городян
Окуповане місто Сєвєродонецьк у Луганській області станом на 13 грудня залишається без тепла, а електрику та воду почали підключати лише окремим квартирам, що вціліли. Про це в ефірі телеканалу "Київ" розповів керівник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.
«Місто перебуває у досить складній ситуації. Якісь роботи з підключення електрики та води чомусь інтенсифікувалися саме у грудні з боку окупаційної влади. Вони зараз намагаються підключити до світла вцілілі квартири, тому що більшість будинків мають ознаки пошкоджень, можуть бути вцілілі під'їзд, два чи половина будинку», - зазначив Стрюк.
Читайте також: Стало відомо, що планує робити влада зі зруйнованими містами Донбасу
За його словами, вода подається періодично і лише окремим будинкам. Каналізація у Сєвєродонецьку зруйнована повністю. У місті відсутнє централізоване опалення. До багатоповерхівок підвозять дрова, але обігріти ними багатоквартирні будинки неможливо.
Стрюк додав, що російські загарбники замінували підступи до міста та об'єкти інфраструктури.
Нагадаємо, у Маріуполі люди замерзають на смерть у неопалюваних квартирах.
Фото: Укрінформ
Читайте також: У захопленому навесні місті на Луганщині досі немає води та світла
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua