

"Ще позавчора тут все було гаразд": У мережу злили відео розграбованої окупантами будівлі Херсонської обладміністрації
У мережі з'явилося відео залишеного російськими окупантами будівлі облдержадміністрації Херсона. Винесені меблі та техніка, перевернені догори дригом кабінети та купи сміття - таким залишили по собі будівлю російські "визволителі". Відео у своєму Телеграм-каналі виклав блогер та військовий оглядач Олександр Коваленко, повідомляє Час Пік.
"Ще позавчора тут все було нормально", – каже голос за кадром. "Після них завжди стільки лайна залишається, норм бути звиклим до свинячого життя, судячи з усього", "Який вождь, такі й "бояри"..." - коментують підписники каналу. Примітно, що кілька днів тому з цієї будівлі зник російський прапор, а в мережі ходять чутки про швидку "100-відсоткову здачу" Херсона.
Наприклад, деякі російські пропагандисти навіть називають терміни, коли це може статися – 3-4 дні. Тим часом, за неофіційними даними, . Про це повідомляють місцеві жителі у соцмережах.
"Правда. Світла там зараз немає", "Десь і газу немає, світло не скрізь начебто зникло, валять опори в деяких селах, щось вони готують. Або відступ з обстрілом сіл, з яких виходять, для того, щоб ніхто не зміг зафіксувати, передати дані дислокації те се.
Читать на vchaspik.ua