
Російські окупанти обстріляли Нікополь, Миколаїв, Краматорськ та Харків – що відомо
Ворог не припиняє завдати ударів по військових та цивільних об’єктах в українських містах. У п’ятницю, 19 серпня, під удар потрапили Нікополь, Миколаїв, Краматорськ та Харків.
Уночі російські загарбники вчергове накрили місто зі ствольної артилерії, зафіксовано 10 ударів. Внаслідок атаки руйнувань зазнали два десятки багатоповерхівок, близько 10 магазинів, навчальний заклад, банківська установа та зупинка громадського транспорту. За даними міського голови Олександра Саюка, попередньо про постраждалих інформації немає.
Нікополь під ударом 19 серпня 2022 року. Фото: Олександр Саюк
Потужні вибухи у місті пролунали близько 4:00. Згодом міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що росіяни вдруге завдали удару по Чорноморському національному університету імені Петра Могили.
Другий удар по Чорноморському національному університету імені Петра Могили. Фото: Олександр Сєнкевич
У Краматорську окупаційне військо також поцілило у навчальні заклади. Судячи зі світлин, опублікованих очільником міста Олександром Гончаренком, під удар потрапили Краматорський фаховий коледж технологій та дизайну та Донбаська державна машинобудівна академія.
Росіяни вдарили по Краматорську 19 серпня 2022 року. Фото: Олександр Гончаренко
Російські окупанти почали обстрілювати Харків о 5:44. За даними очільник Харківської ОВА Олега Синєгубова, загарбники гатили по трьох районах – Київському, Основ'янському та Немишлянському.
Контекст. В результаті учорашньої атаки по Харкову загинуло 17 людей, поранення отримали 42 особи.
Читать на thepage.ua