Ріші Сунак пообіцяв притягти до відповідальності Путіна на саміті G20
Прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак пообіцяв кинути виклик президентові Росії Володимиру Путіну на саміті G20. Про це повідомляє The Telegraph.
Сунак вирушить до Індонезії на щорічний саміт лідерів «Великої двадцятки», а Великобританія раніше закликала союзників бойкотувати виступи кремліської делегації.
Сам Сунак заявив, що війна Путіна призвела до спустошення у всьому світі, знищуючи життя та вкидаючи міжнародну економіку в хаос.
Кремлівський режим представлятиме міністр закордонних справ Сергій Лавров. Путін не поїде на саміт, але, швидше за все, братиме участь у ньому по відеозв'язку.
«Цей саміт G20 не буде звичайною справою. Ми кинемо виклик путінському режиму і оголимо їхню крайню зневагу до того типу міжнародного співробітництва та поваги до суверенітету, які представляють такі форуми, як G20. На відміну від путінської деструктивної політики, Великобританія і наші союзники працюватимуть разом, щоб домогтися значного прогресу у вирішенні економічних проблем, що стоять перед нами, і зробити життя наших людей кращим», – заявив Ріші Сунак.
Фото: Neil Hall
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua
