Притула вийшов із партії "Голос" і хоче відвести негатив від партійних команд у регіонах
Притула до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії У понеділок, 7 червня 2021 року, Сергій Притула вийшов із партії «Голос». Про це політик та телеведучий повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.
«Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення», – написав Притула.
Він підкреслив, що до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. «Але діалогу не вийшло й тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» в
. Читать на rupor.info


