Прикордонну Сумщину накрили щільним мінометним вогнем (ФОТО)
З ранку 4 серпня окупанти обстріляли із мінометів Сумську область. Про це у Telegram повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.З 05:00 ранку росіяни розпочали обстріл Шалигинської громади, 12 мінометних прильотів. І ще 10 прильотів із артилерії о 06:00 ранку.З 05:30 розпочався мінометний вогонь Краснопільської громади, 8 прильотів.
О 06:00 ворог відкрив вогонь по Новослобідській громаді. Під обстріл росіян потрапили два села. Було зареєстровано 6 прильотів по приватних будинках мирних жителів, вулицях та городах. Почалися пожежі.Попередньо обійшлося без людських жертв.
Читайте також: Російські війська обстріляли Сумщину: зафіксовано понад 80 прильотів
Нагадаємо, окупанти обстрілюють із усіх видів зброї прикордонні райони Сумщини та Чернігівщини.
Фото: Сумська ОВА
Читайте також: На Сумщині рашисти вбили тракториста
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
