



Повстанці розширили сіру зону на Бєлгородщині | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Тривають важкі бої на прикордонних територіях Бєлгородської області Росії. Точне уявлення про ситуацію скласти важко. Але жителі містечка Шебекіно дедалі частіше пишуть в соцмережах про зруйновані артобстрілами будинки й цивільні об’єкти.
А це говорить про те, що рашистам, щонайменше, не вдається потіснити антипутінських бійців з числа громадян РФ. Можливо, вони навіть розширюють зону свого впливу.
Традиційно в інформаційному просторі активніше легіон «Свобода Росії». Сьогодні він оприлюднив два матеріали з відео (дивись нижче). Вказується, що активні бої йдуть в районі Нової Таволжанки (під Шебекіно).
Артобстріли населених пунктів ведуть російські військові (це просто квінтесенція російського фашизму). Однак повстанці також мають артилерію, якою накривають скупчення живої сили і техніки путіністів.
А от «Російський Добровольчий Корпус» останнє повідомлення у своєму телеграм-каналі зробив ще вчора:
«Прикордонна зона в Білгородській області стрімко перетворюється на сіру зону (з боку РФ): покинуті будинки, покинуті жителі, повна відсутність місцевої адміністрації і представників поліції… У цій сірі зоні, що раптово утворилася, РДК намагається закріпитися, щоб потім навести лад».
Сам факт того, що «ЛСР» і «РДК» вже четвертий день контролюють частину РФ і ведуть рівні бої з рашистами, вже є сенсацією.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com