



Оперативна інформація про війну на ранок 31 жовтня 2022 року – Генштаб ЗСУ
У понеділок, 31 жовтня, розпочалася 250-та доба повномасштабної російсько-української війни. Загарбники зосереджені на утриманні тимчасово окупованих територій. Ворог намагається стримувати контрнаступальні дії українського війська на окремих напрямках і веде наступ на Бахмутському та Авдіївському напрямках, повідомляє Генштаб ЗСУ.
Російські загарбники здійснюють повітряну розвідку та обстріл позицій українських військ уздовж усієї лінії зіткнення, а також інженерно посилюють оборонні позиції. Ворожа армія продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та оселях цивільного населення України.
Росія, ймовірно, почне застосувати іранські балістичні ракети проти України в листопаді – ГУР
Загалом 30 жовтня росіяни 4 ракетних та 5 авіаційних ударів, здійснив понад 90 обстрілів із РСЗВ військових і цивільних об’єктів на території України.
Унаслідок ворожих ударів постраждало понад 20 українських міст та сіл. До їхнього числа увійшли Куп’янськ Харківської області, Сіверськ на Донеччині, Нова Кам’янка Херсонської області та Березнегувате і Очаків на Миколаївщині.
Крім того, окупанти обстріляли:
Більше злості на росію та Путіна: як живе Миколаїв без питної води
ЗСУ відбили атаки ворога
Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки ворога в районах населених пунктів Зелене Харківської області; Білогорівка, Миколаївка і Новоселівське на Луганщині; Авдіївка, Бахмутське, Веселе, Водяне, Майорськ, Мар’їнка і Новобахмутівка Донецької області.
Українські ракетники та артилеристи 30 жовтня уразили за минулу бойову добу пункт управління та зенітну ракетну установку.
З іконками та пакетами: жителі бєлгорода знайшли за гаражами цинкові труни для військових
Читать на thepage.ua