Окупанти несуть значні втрати, лікарні Горлівки переповнені важкопораненими: зведення Генштабу на вечір 20 вересня
Генеральний штаб ЗСУ надає оперативну інформацію станом на 18.00 20.09.2022 щодо російського вторгнення. Триває двісті дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Противник продовжує зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, організації оборони та утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках.
Обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, здійснює заходи щодо перегрупування своїх військ, постійно веде повітряну розвідку. За поточну добу російські окупанти завдали 7 ракетних та 20 авіаційних ударів, здійснили понад 15 обстрілів з РСЗВ по військових та цивільних об’єктах на території України, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни. Внаслідок терористичних дій російських військ за поточну добу постраждала інфраструктура більш як 20 населених пунктів.
Серед них Слов’янськ, Сіверськ, Соледар, Бахмут, Вугледар, Степне, Нікополь та Очаків. В населеному пункті Печеніги окупанти намагалися зруйнувати дамбу Печенізького водосховища, успіху не мали. Зберігається загроза завдання противником авіаційних та ракетних ударів на всій території України.
Читать на vchaspik.ua